Вознесенський район, Миколаївська область

Голова громади

Ігнатов Олександр Анатолійович народився 05 березня 1974 року в селі Грейгове Вітовського району Миколаївської області.

Закінчив Грейгівську ЗОШ у 1991 році.

Відразу після школи пішов працювати робітником в Радгосп ім. Дімітрова с. Грейгове.

З 1992 по 1993 рік ніс службу в Збройних Силах України в м. Сімферополь.

В 1994 році вступив до Миколаївського Державного Педагогічного Інституту на історичний факультет. В 1999 році закінчив МДПІ та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Всесвітня історія» та здобув кваліфікацію вчителя всесвітньої історії.

З 1994 по 1995 рік працював охоронцем в радгоспі ім. Дімітрова с. Грейгове.

З 1996 по 2015 рік  працював на Газорозподільній станції Миколаївського Управління Магістрального Газопроводу оператором 4-го розряду до 2015 р.

З жовтня 2015р. і до цього часу працюю сільським головою в Дорошівській с/р.

Одружений. Дружина Ігнатова  Наталія Миколаївна. Разом з дружиною Наталією виховуємо чотирьох дітей. Одного сина ,  та трьох доньок.