Вознесенський район, Миколаївська область

Обласний огляд колективів родинної творчості «Родинні суперечки»

20 травня 2018 р. Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи проводить огляд колективів родинної творчості «Родинні суперечки». Огляд проводиться з метою виявлення та збереження творчих родин,  популяризація  традиційних жанрів родинної творчості, вдосконалення  виконавської майстерності та   розвиток у них почуття  гумору.

Рекомендації до

П  О  Л  О  Ж  Е  Н  Н  Я

про обласний огляд колективів родинної творчості «Родинні суперечки»

20 травня 2018 р.

ІІ. Учасники, порядок проведення, термін проведення Огляду

та вимоги до виступів

1. Огляд проводиться   20 травня 2018 року за  місцезнаходженням м.Миколаїв,  Академічний художній російський  драматичний театр (театральний дворик). Початок о  12.00 годині.

2. До участі в Огляді запрошуються родинні  колективи, які займаються народною художньою творчістю за жанрами: вокальний, музичний, театральний, хореографічний та декоративно –  прикладне мистецтво. До складу в ансамблі можна залучати як рідних, так і близьких людей (хрещених батьків, кумів, сватів , що складають єдину родину).

3. Кожен родинний колектив виконує театралізовану композицію, сюжет якої побудований на номінаціях:

«Які мамка й татко, таке й дитятко» - візитка сім'ї (регламент виступу – 1,5 хвилини);

«Як ковбаса та чарка, то минеться і сварка.» - родинні страви (регламент  виступу – 2,5 хвилини;

«Найкращий клад , коли в родині  лад» - сімейні суперечки (регламент виступу – 3 хвилини);

«Яка пташка , така й пісня» - творчий конкурс (регламент виступу – 3 хвилини).

Тривалість виступу кожної родини до 10 хвилин.

Театралізована  композиція побудована на гумористичному матеріалі, з вищевказанних номінацій, де обов’язково повинен бути присутній   родиний  конфлікт ( на зразок «Тещі та свекрухи» , «Кайдашева сім’я», « Свекрухи та невістки» і т.д.), який за допомогою загальної пісні, родинної страви, чи батьківської мудрості  він  буде урегульований.

4. Родинні колективи  декоративно –  прикладного  мистецтва готують свій виступ із номінацій:

«Які мамка й татко, таке й дитятко» (візитка сім'ї);

«Як ковбаса та чарка, то минеться і сварка» (родинні страви) ;

«Наш оберіг – родину зберіг » ( родинні обереги);

«Не всиха  душі криниця» (творчий конкурс виставка  робіт).

Тривалість виступу до 10 хвилин.

5. Заявку на участь в обласному огляді колективів родинної творчості «Родинні суперечки» за зразком,  наведеним  у  додатку, надіслати  10 травня 2018року  до Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи за електронною адресою: ocnt.mk@gmail.com

Додаткову інформацію по підготовці огляду ви можете отримати по тел.

097-148-88-77;  093-502-02-04 –Стрелецька Г.П. -  (музичний відділ)

067-  537- 58-05 – Кривцова В.В. – (ДПМ)

на участь в обласному огляді  колективів родинної творчості

«Родинні суперечки»