Вознесенський район, Миколаївська область

Порядок денний на ІХ позачергову сесію , яка відбудеться 07.12.2017 року о 13.00 в адміністративної будівлі с. Дорошівка

Порядок денний

на ІХ  позачергову сесію , яка відбудеться 07.12.2017 року о 13.00 в адміністративної будівлі с. Дорошівка

1. Про затвердження порядку денного. Доповідач – сільський голова Ігнатов О.А..

1. Про внесення змін до бюджету Дорошівської сільської ради. Доповідач – головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..

1. Про внесення змін до бюджету Білоусівської сільської ради. Доповідач – головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..

1. Про приведення у відповідність до законодавства порядку обчислення скликання Дорошівської сільської ради. Доповідач – секретар сільської ради Пасюк Л.С..

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги. Доповідач -  начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В.

1. Про затвердження Інструкції про складання і виконання розпису сільського бюджету. Доповідач – головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..

1. Про затвердження Цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру забезпечення пожежної безпеки Дорошівської сільської ради.  Доповідач начальник організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення. Доповідач -  начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..

1. Про затвердження районної Цільової програми територіальної оборони по Дорошівській сільській раді на 2017-2018 роки. Доповідач -  начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..

1. Про затвердження нормативно-грошової оцінки населеного пункту.

1. РІЗНЕ.