Вознесенський район, Миколаївська область

Дорошівська сільська рада повторно оголошує конкурс на заміщення вакантної посади.

Дорошівська сільська рада повторно оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

- «начальник відділу» відділу архітектури, земельних відносин та житлово–комунального господарства.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ: громадянство України, вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом неменше 5 років, володіння державною мовою, вільне володіння комп’ютером.

Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов праці, умов конкурсу надається Дорошівською сільською радою.

Термін прийняття документів: 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном: 94-1-69.

Адреса: с. Дорошівка, вул. Миру, 65..