Вознесенський район, Миколаївська область

Дорошівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дорошівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1. «спеціаліст I категорії у справах сім’ї, молоді та спорту» відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення;

2. «спеціаліст I категорії з кадрової роботи» відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення;

3. «спеціаліст II категорії з військового обліку та реєстрації» відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення.

Повторно оголошується конкурс на заміщення вакантних посад:

4. «начальник відділу» відділу архітектури, земельних відносин та житлово–комунального господарства;

5. «спеціаліст по земельним питанням» відділу архітектури, земельних відносин та  житлово–комунального господарства.

ЗАГАЛЬНІ  ВИМОГИ  ДО КАНДИДАТІВ: громадянство України, вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом неменше 3 років, володіння державною мовою, вільне володіння комп’ютером.

Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов праці, умов конкурсу надається Дорошівською сільською радою.

Термін прийняття документів: 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном : 94-1-69.

Адреса: с. Дорошівка, вул. Миру, 65.