Вознесенський район, Миколаївська область

До уваги власників тварин (молодняка великої рогатої худоби народженої в 2018 році)

Дорошівська сільська рада доводить до Вашого відання:  Одним із інструментів державної  підтримки розвитку тваринництва є надання фізичним особам спеціальної бюджетної дотації (Постанова КМУ №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва») за утримання молодняка ВРХ у розмірі до 2500 грн за вирощування телят до 1-річного віку.

Для отримання дотації за утримання молодняку ВРХ  (2018 р.н.) власник має подати до сільської ради копії таких документів:

• Копії паспортів молодняка  великої рогатої худоби;
  • Копія паспорта громадянина України;
  • Копія документу, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;
  • Копія довідки або договору про відкриття рахунку в банку;
  • Акт обстеження від депутата округу про наявність телят.

Зазначені документи будуть прийматися протягом бюджетного року:

• До 01 травня 2018 року;
  • До 01 вересня 2018 року;
  • До 01 грудня 2018 року в порядку черговості їх надходження.

Звертаємо Вашу увагу: при виготовленні паспортів ВРХ перевіряйте правильність написання персональних даних, адреси (назви вулиць) відповідно до паспортів громадянина України.

Адміністрація Дорошівської сільської ради.