Вознесенський район, Миколаївська область

15 лютого відбудеться XI позачергова сесія VII скликання о 15.00 в адміністративній будівлі с. Дорошівка

на ХІ  позачергову сесію , яка відбудеться 15.02.2018 року о 15.00

в адміністративній будівлі с. Дорошівка

1. Про затвердження порядку денного. Доповідач – сільський голова  Ігнатов О.А..
  2. Внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради на 2018 рік. Доповідач головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..
  3. Про внесення змін до структури Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи  та правового забезпечення Грищенко Т.В..
  4. Про надання одноразової матеріальної допомоги. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи  та правового забезпечення Грищенко Т.В..
  5. Про утворення органу опіки і піклування при виконавчому комітеті Дорошівської сільської ради. Доповідач заступник сільського голови Котляр О.В..
  6. Про затвердження положення про громадську інспекцію у справах дітей та утворення громадської інспекції у справах дітей при виконкомі Дорошівської сільської ради.
  7. Про розгляд депутатського звернення Дроздової В.Г. Доповідач заступник сільського голови Котляр О.В..
  8. Про припинення діяльності громадського формування по охороні громадського порядку «Соколи». Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи  та правового забезпечення Грищенко Т.В..
  9. Різне.