Вознесенський район, Миколаївська область

Сторінка на стадії наповнення

Про реформування в галузі медицини первинної ланки.

Дата створення: 14:51 05.04.2018

Основні напрямки медичної реформи в Україні  будуть стосуватись здебільшого первинної ланки медичних закладів (амбулаторії загальної практики сімейної медицини та фельдшерко-акушерські пункти).

До уваги власників тварин (молодняка великої рогатої худоби народженої в 2018 році)

Дата створення: 14:34 30.03.2018

Дорошівська сільська рада доводить до Вашого відання:  Одним із інструментів державної  підтримки розвитку тваринництва є надання фізичним особам спеціальної бюджетної дотації (Постанова КМУ №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва») за утримання молодняка ВРХ у розмірі до 2500 грн за вирощування телят до 1-річного віку.

Оголошується обласний конкурс для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе, и в тебе повірять інші».

Дата створення: 10:54 16.03.2018

Організатором конкурсу є Миколаївський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Чергова сесія Дрошівської сільської ради

Дата створення: 12:42 07.03.2018

29 березня 2018 року о 14.00 в адмін будівлі с. Білоусівка, вул. Димитрова 9 відбудеться 12 чергова сесія сьомого скликання Дрошівської сільської ради.

УВАГА АФРИКАНСЬКА ЧУМА!

Дата створення: 10:40 16.02.2018

Пам’ятка населенню про небезпеку африканської чуми свиней

Обласний огляд колективів родинної творчості «Родинні суперечки»

Дата створення: 09:09 09.02.2018

20 травня 2018 р. Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи проводить огляд колективів родинної творчості «Родинні суперечки». Огляд проводиться з метою виявлення та збереження творчих родин,  популяризація  традиційних жанрів родинної творчості, вдосконалення  виконавської майстерності та   розвиток у них почуття  гумору.

Вознесенський місцевий центр з надання БВПД (безоплатної вторинної правової допомоги )

Дата створення: 09:32 01.02.2018

Вознесенський місцевий центр з надання БВПД

Амбулаторії Дорошівки та Білоусівки оголошують:

Дата створення: 14:34 24.01.2018

Дорошівська сільська рада просить всіх жителів села Дорошівка прийти до Дорошівської лікарняної амбулаторії з паспортним документом та ідентифікаційним номером для внесення даних в базу лікарняної амбулаторії.  Дорошівська сільська рада просить всіх жителів села Білоусівка прийти до Білоусівської лікарняної амбулаторії з паспортним документом та ідентифікаційним номером для внесення даних в базу лікарняної амбулаторії.