Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Новини

Фантастичне експеримент-шоу «Фізичний лайфхак» у Білоусівській школі

Дата створення: 08:41 04.01.2018

Експеримент-шоу  «Фізичний лайфхак»

Привітання сільського голови Олександра Ігнатова з Різдвом Христовим та Новим Роком.

Дата створення: 12:29 23.12.2017

Шановні жителі Дорошівської ОТГ, дорогі в Господі брати і сестри. «Бог Сина Свого Однородженого  послав у світ, щоб ми через Нього жили!» (Біблія Ів.4:9) Сердечно вітаю вас із Різдвом Христовим і Новим роком! Прихід Христа на землю подарував смертній людині нетління і вічність разом із Ним у славі. Кожному без винятку Він дав можливість ще тут на землі надбати нове, змінене Богом життя. Сьогодні ми відзначаємо свято великої близькості Бога до людини! Він є силою слабких, надією безнадійних, прозрінням незрячих. Величаймо Його за неосяжну тайну боговтілення, явлення Вічного Бога, Який через народження входить в обмежену людську історію. Він переймає усі наші болі і немочі, бере на Себе весь тягар людських пороків. Слава Йому за це! Завітайте з радісною різдвяною звісткою до сусідів і друзів, рідних і знайомих, усіх тих, хто шукає правди, хто сумує через втрату, хто розпач не лікує надією, хто потребує вічного спасіння. Благословенного вам Різдва і щасливого 2018 року! Христос народився! Славімо Його!

Святкуймо Різдво разом!

Дата створення: 09:12 20.12.2017

ДОРОШІВСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ  ВСІХ ДІТЕЙ 25 ГРУДНЯ 2017 РОКУ НА РІЗДВЯНУ «НОВОРІЧНУ КАЗКУ» ЗАПРОШУЄМО ДО НАС  У КАРНАВАЛЬНИХ КОТЮМАХ. ПРИ СОБІ ОБОВ’ЯЗКОВО МАТИ ГАРНИЙ НАСТРІЙ. РОЗКАЖИ ДІДУ МОРОЗУ ВІРШИК – І ОТРИМАЙ ПРИЗ! ПОЧАТОК О 12.00

Веселе свято українських страв у Білоусівському ДНЗ «Зірочка»

Дата створення: 09:05 20.12.2017

          Всі   ми є частинкою великого українського народу, який має свою славну історію, чарівну мову, багату культуру.  Українська народна кухня - це така ж культурна спадщина українського народу, як мова, література, мистецтво, це неоціненний здобуток, яким можна і варто пишатися, який не слід забувати. Тож не дивно що саме «Веселе свято українських страв», яке відбулося в Білоусівському ДНЗ «Зірочка», стало кульмінацією  освітніх   блоків « Україна – моя Батьківщина»  та «Чарівниця осінь».   

STREAM-освіта – мейкерське шоу з англійської мови «4 seasons» у Білоусівській школі

Дата створення: 16:23 18.12.2017

Сучасне суспільство вимагає, щоб підростаюче покоління було здатне креативно, нестандартно мислити, могло створювати інновації. У західних країнах одним із засобів виховання майбутніх спеціалістів вважають STEM-освіту, яку підтримують на державному рівні. Акронім STEM слугує для позначення науки (Science), технології (Technology), інженерного проектування (Engineering) та математики (Mathematics). Але з часом, американські вчені прийшли до висновку, що для того, щоб виховати креативну особистість, людину, необхідно включити в освіту ще компоненти – Arts (мистецтво) - дисципліни та Reading and wRiting – читання і письмо, тому акронім змінився на STREAM.

Привітання сільського голови Олександра Ігнатова з нагоди Дня Місцевого Самоврядування

Дата створення: 09:44 07.12.2017

Шановні колеги! Депутати, члени виконкому, працівники апарату Дорошівської ОТГ. Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. З травня місяця 2017 ми разом, як Об’єднана Територіальна Громада,  упевнено прямуюємо до розбудови спроможного, повноцінного та відповідального місцевого самоврядування. І я щиро вдячний кожному з учасників цього процесу за ініціативність, активність, підтримку та розуміння необхідності та незворотності цього курсу.

Мітинг-реквієм пам'яті жертв голодомору в Україні 1932-1933р.р.

Дата створення: 16:04 24.11.2017

25 листопада (в суботу) 2017р. о 13.00 у Дорошівському будинку культури відбудеться мітинг-реквієм памяті жертв голодомору в Україні 1932-1933 р.р. "Запалимо свічки..."   Запрошуємо взяти участь у заході. Після заходу - покладання біля меморіальної дошки на сільському кладовищі.