Вознесенський район, Миколаївська область

Підготовка до будівництва нового дитячого садочка в с. Дорошівка.

Кажуть що діти – це наше майбутнє, але про майбутнє,  потрібно думати та дбати вже сьогодні.  18 січня в сільській раді с. Дорошівка відбулася зустріч керівництва ОТГ з директором Проектного  Інституту Міської     Інфраструктури  Житлових та Промислових споруд з м. Києва Мілютіним Костянтином Сергійовичем.

На  зустрічі  обговорювались питання щодо замовлення проектно-кошторисної документації на будівництво нового сучасного дитячого садочку в селі Дорошівка. Сучасний ЗДО (Заклад Дошкільної Освіти) планується будувати по інноваційним технологіям та з можливістю інклюзивної  освіти (навчання дітей з особливими потребами). Був здійснений виїзд на місце будівництва (прилегла територія ЗДО "Малятко") також були запрошені працівники ПП "Земля" які будуть здійснювати топографічну та геодезичну зйомку об’єкту.