Вознесенський район, Миколаївська область

Святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у Білоусівській школі

З нагоди головних державних свят нашої країни – Дня незалежності України та Дня Державного Прапора  23 серпня о 10 годині на подвір’ї  Білоусівської школи відбувся урочистий захід , на якому були присутні педагоги, техпрацівники та найактивніші учні нашої школи, що,  не зважаючи на літні канікули, з радістю відгукнулися на участь в цьому заході.

Найактивнішими стали Грималовська Ю., Звєкова В. (4 клас), Удова Т. (5 клас) , Лобас Б. (5 клас),  Співак А., Фесенко К. (6 клас), Самсонова Р. (9 клас), Ратушняк Н. (10 клас). Традиційно більшість присутніх була у вишиванках.  Ведучі багато розповіли про синьо - жовтий прапор: символ української держави, про його історію. Виступаючи, підкреслили, що сьогодні важливий день для історії України – День Державного Прапора, «який майорить над нашою країною, а головне – над нашою школою». Саме ці кольори відбивалися іскрою, коли Ярослав Мудрий будував Софію Київську, під цими кольорами йшли в бій козаки Богдана Хмельницького, за ці кольори стояли Січові Стрільці. Ці кольори є святими для кожного українця. Поки є наш синьо-жовтий прапор, поки є наш золотий тризуб, доти є наша Україна, доти є ми, українці. Це символ не просто нашої держави – це символ нашої достойності, символ нашої перемоги, адже нам є чим гордитися, нам є що захищати.

Далі  відбулася урочиста церемонія підняття на флагштоці  Державного Прапора. Учасники заходу разом виконали  Державний Гімн України. Потім  присутні поклали квіти біля пам’ятника  загиблим воїнам–визволителям.

Ратушняк А.О.,

педагог – організатор Білоусівської ЗОШ І-ІІІ ступенів