Вознесенський район, Миколаївська область

Дорошівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дорошівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад :

1. «спеціаліста-бухгалтера» відділу бухгалтерського обліку та  фінансової  звітності;
  2. «спеціаліста - економіста» відділу бухгалтерського обліку та  фінансової  звітності;
  3.  «начальника відділу» відділу організаційно-кадрового та правового забезпечення;
  4. «начальника відділу»відділу  архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства;
  5. «спеціаліста  по земельним питанням» відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства.

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України,  вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом не менше 3 років , володіння державною мовою, вільне володіння комп’ютером.

Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов конкурсу надається Дорошівською сільською радою .

Термін прийняття документів: 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном: 94-1-69

Адреса: с.Дорошівка, вул. Миру,65.