Вознесенський район, Миколаївська область

Привітання сільського голови Олександра Ігнатова з величним святом Христового Воскресіння

Шановні мешканці Дорошівської ОТГ, улюблені в Господі брати та сестри, від щирого серця вітаю вас з величним  святом Христового  Воскресіння!

Воскресіння Христа є перемогою над смертю, нашим виправданням і спасінням. Воно надихає нас та дає надію. Звістка про Воскреслого продовжує супроводжувати кожного християнина і дає сили для життя, яке відображає нашого Спасителя.

«Отож, ми поховані з Ним хрещенням у смерть, щоб, як воскрес Христос із мертвих славою Отця, так щоб і ми стали ходити в обновленні життя» (Біблія, Римлянам 6:4).

Бажаю, щоб у ці святкові дні ще більше людей дізналося про справжній зміст воскресіння Христа, щоб славний тріумф Сина Божого над смертю змінив життя багатьох людей і вони долучилися до Церкви Христової.

Бажаю кожному миру, любові та Божого благословення.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!