Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Новини

День Миру в Білоусівській школі

Дата створення: 17:07 29.09.2017

       Для деяких з нас мир - це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять до школи. Там, де підвалини суспільства міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися. Двадцять п’ять років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день Миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається в Організації Об’єднаних Націй і покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.                               

Правила Дорошівського Фотоквесту

Дата створення: 11:41 22.09.2017

1. До участі у ФотоКвесті  допускаються команди у складі від двох до трьох учасників віком від 12-ти років з будь-яким пристроєм,  що дозволяє робити цифрові фотознімки.

Дорошівський фотоквест №2

Дата створення: 10:47 22.09.2017

Якщо ви любите цікаво проводити час на природі з друзями, якщо ви любите фотографувати і ще й за це отримувати призи, якщо ви любите своє село Дорошівку - це для вас. Дорошівський фотоквест №2 "МУЗИКА ОСЕНІ" - це змагання по тематичній фотографії з обмеженням в часі. Для участі в фотоквесті потрібно: 1. Зібрати команду 2-3 людини віком від 12-ти років. (визначити капітана та назву команди) 2. Приготувати один цифровий фотоапарат. (можливе використання фотоапарата в телефоні або планшеті) 3. Зареєструватися. (напишіть повідомлення з назвою команди та контактні дані капітана в інстаграмм tacha_ignatova або фейсбук Tacha Ignatova, або за тел. 0990533716 або на місці старту. Старт фотоквесту 23 вересня в 9.30 біля будинку культури. На старті кожна команда отримає конверт з квест-папірцем де будуть написані 10 завдань.  1 завдання = 1 фотографія  Фініш 23 вересня 15.30  Всі фотографії копіюються з фотоапарата в компютер оргкомітету. Потім команда жюрі оцінює фотографії і визначає три команди переможнців. Переможнці оголошуються під час НАГОРОДЖЕННЯ яке відбудеться в неділю 30 вересня  в Будинку Культури: * Трансляція всіх конкурсних фотографій на великому екрані * Ігри, конкурси. * Вручення дипломів, призів та подарунків. * Виступ талановитих дорошівськихї музикантів. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті doroshivska-gromada.gov.ua Задавайте питання. Реєструйтеся!

Україна в серці у нас і у серці Європи

Дата створення: 11:00 04.09.2017

 Швидко літо промайнуло – як три коротких дні! І знову осінь. Перше вересня –початок осені і свято – День знань. Це день, з якого починається дорога у майбутнє для кожного з нас. Білоусівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  перегортає ще одну сторінку у своєму календарі. Попереду  чекає напружений, але цікавий 2017-2018 навчальний рік.День знань у Білоусівській школі розпочався недовгим, але цікавим святом, яке провели самі учні, а потім, за традицією,  дзвоник запросив на перший урок школярів та їхніх батьків, тому що перше вересня – урочистий день  не тільки для дітей, а й дорослих членів кожної родини. Батьки повинні чітко розуміти вимоги навчального закладу, тоді взаємозв’язок  між ними і школою буде більш ефективним. Така партнерська взаємодія допоможе готувати учнів до свідомої активної участі у суспільному житті української держави, до усвідомлення її ролі та місця в Європі й у світі.

Привітання сільського голови Олександра Ігнатова із початком нового навчального року

Дата створення: 17:03 31.08.2017

Шановна громадо! Від щирого серця вітаю вас із початком нового навчального року та Днем знань. Це свято урочисте та хвилююче для всіх дітей та дорослих, адже воно символізує нові починання та прагнення до змін. Особливим цей день є  для першокласників, перед якими відкриває двері у дивовижний світ знань оновлена українська школа. Вірю, що цей рік буде наповнений незабутніми враженнями, а ваші здібності та наполеглива праця стануть запорукою успіхів і звершень. Найщиріші привітання та вдячність педагогам і батькам за тепло сердець, підтримку та бездоганне виконання найвідповідальнішої місії — виховання молодого покоління. Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої громади і нашої Батьківщини. Переконаний, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Досягайте високих результатів у навчанні та будьте активними у громадському житті. Бажаю усім міцного здоров’я  та Божого благословіння.

Педагоги Миколаївщини розпочали підготовчий етап  до нового навчального року

Дата створення: 16:55 31.08.2017

 Закінчилося літо, відпустки, і всі думки вчителів налаштувалися на нову, хоч і досить знайому хвилю - навчання та виховання, нових відкриттів і знайомств і, не без того, турбот. Для всіх освітян держави 1 вересня - день початку копіткої та наполегливої праці. Усім, хто викладає в навчальних закладах, добре відомо, наскільки важка праця вчителя, наскільки відповідальна й насичена різноманітними емоціями.  Вже незабаром обіцяють прийняти доопрацьований законопроект про освіту. І якщо він не буде змінений, то школярів і вчителів чекає досить багато різних нововведень.

Святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у Білоусівській школі

Дата створення: 11:45 30.08.2017

 З нагоди головних державних свят нашої країни – Дня незалежності України та Дня Державного Прапора  23 серпня о 10 годині на подвір’ї  Білоусівської школи відбувся урочистий захід , на якому були присутні педагоги, техпрацівники та найактивніші учні нашої школи, що,  не зважаючи на літні канікули, з радістю відгукнулися на участь в цьому заході.    

Привітання сільського голови Олександра Ігнатова з Днем Прапора та 26-тою річницею Незалежності України

Дата створення: 23:58 22.08.2017

Шановна громадо! Від щирого серця вітаю всіх вас з Днем Прапора, та з 26-тою річницею Незалежності України.Спільною перемогою багатьох поколінь українців, які боролися й гинули за нашу національну ідентичність і державну самостійність ми маємо власний колір на політичній карті світу. 26 років тому ми обрали собі самостійне майбутнє і це було правильне рішення.

Документи, що подаються на конкурс на заміщення вакантних посад

Дата створення: 08:34 16.08.2017

Документи, що подаються на конкурс на заміщення вакантних посад:

Місцеві податки та збори

Дата створення: 08:21 16.08.2017

УКРАЇНА ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ РІШЕННЯ