Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Новини

Дорошівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата створення: 14:49 10.08.2017

Дорошівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад :

Сплата земельного податку по Дорошівській сільській раді

Дата створення: 16:53 31.07.2017

Сплата земельного податку по Дорошівській сільській раді

Тепло для дітей

Дата створення: 09:35 31.07.2017

Як кажуть "Готуй санчата літом". Працівники сільської ради ОТГ продовжують турбуватись про дітей. Не дивлячись на те, що зараз на подвір'ї дуже жарко, вже почалась робота по дідготовці до зимового періду. 28 червня за кошти громади було замінено чотири вікна в двух спальних кімнатах ДНЗ "Малятко" в с. Дорошівка. Таким чином наші малюки будуть відпочивати в теплих спальних кімнатах. Також планується встановлення нового ігрового майданчику в ДНЗ "Малятко" за кошти нашого обласного депутата Терещенка О.К., Два дитячих майданчика по вул. Садова та вул. Різдвяна в с. Дорошівка, в ДНЗ "Зірочка" та в парку по вул. Димитрова с.Білоусівка за кошти громади. 

Театр живих екзотичних тварин. Подорож на Мадагаскар!

Дата створення: 10:42 27.07.2017

29 липня у суботу, в с. Білоусівка о 11.00 в Бунку Культури, а також у  с. Дорошівка о 16.00 в Будинку Культури. Вперше відбудеться виставка понад 20-ти видів живих екзотичних тварин з усіх континентів світу. Це анаконда, удав, пітон, нільський крокодил, найбільші папуги у світі Ара і Какаду, а також ящірка яка має три ока, ящірка яка може гавкати, велетенський павук-птахоїд, імператорський скорпіон та багато іншого. А саме головне, що більшість цих тварин можна буде відчути на дотик. Про кожну з тварин буде ціква та захоплююча розповідь. Відбудуться загадки конкурси й призи. Вартість квитка 40 грн, дітям до трьох років вхід вільний. Після вистави ви зможете придбати солодку вату, попкорн по 5 грн. та сувеніри від 5-20 грн. А також можливість сфотографуватись на власний фотоапарат з тваринами, вартість однієї фотографії 20 грн. Фотографувати тварин та знімати відео під час програми можна безкоштовно. Тривалість програми одна година. 

Шляхи вирішення проблеми наповнення річки Південний Буг

Дата створення: 10:51 14.07.2017

Шляхи вирішення проблем із забезпеченням водокористувачів обговорили депутати, члени виконкомів ОТГ Дорошівки та села Новогригорівки з фахівцями Южно-Українського енергокомплексу

Об'єднана громада турбується про дітей.

Дата створення: 10:25 14.07.2017

       Турбота  про дітей – головна умова розвитку громади.

КУПАЛЬСЬКА НІЧ - ЧАРІВНА НІЧ

Дата створення: 10:05 14.07.2017

Купальські ночі чарівні і незабутні, плетіння вінків,  хороводи та пісні, все - це є символами свята Івана Купала. Жителі сіл Білоусівки та Дорошовки не забувають про свято Івана Купала, кожен рік 6 липня біля річки Південний Буг збираються жителі сіл та гості та споглядають цікаве фольклорно - обрядове дійство. А все починається з ранку, дівчата та хлопці одягнені в українські костюми обїзжають село на коневі з підводою, яку кожен рік надає житель села Спанатій В.І., дівчата та хлопці запрошують жителів села на свято. А в вечері о 21 годині починається все чарівне дійство. дівчата ведуть хороводи, вокальна група співає купальські пісні, Водяний зі своїми Русалками такоє не забуває про свято. Купайлиця запрошує на свято господарів свята Мавку та Лісовичка, і ось уже палає багаття, хлопці палять опудало Купайла. А після фольклорного дійства всі баєаючі пригощаються кулешем, свято не закінчується до ранку.

Засідання виконкому

Дата створення: 10:56 29.06.2017

27 червня, о 15.00 в адмін. будівлі Дорошівської сільської ради відбулося засідання виконавчого комітету. 

Випускний вечір Білоусівської ЗОШ

Дата створення: 09:58 27.06.2017

Школо, прощавай!