Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Новини

Дорошівка відсвяткувала 222-гу річницю свого заснування.

Дата створення: 16:56 05.10.2017

 "Моє село краплиночка на карті". І знову зазолотілася першими листочками осінь – благодатна пора, коли кожен господар підводить підсумки своєї роботі. Вже зібрані врожаї, засіяні озимі, готується до відпочинку земля, поля та сади. Наступає пора весіль, свят в наших українських селах. Не оминула вона і Дорошівчан.  30 вересня в день Віри, Надії, Любові – переддень великих свят:

Освітлення вулиці Гончаренка в Дорошівці.

Дата створення: 16:10 04.10.2017

Велика радість була у понеділок увечері на вулиці Гончаренка в Дорошівці. Вулиця засвітилась світлом. Люди вибігали на подвір’я та вітали один одного. Якісне зовнішнє освітлення є важливою складовою комфорту і безпеки людей у темний час доби. Тепер мешканці ще однієї  вулиці  можуть почувати себе спокійно та безпечно на вулиці свого села не лише вдень, а й у вночі.

Дорошівська  об’єднана громада продовжує  асфальтувати вулиці.

Дата створення: 15:38 04.10.2017

Для жителів нашої країни проблема бездоріжжя є наболілою.  Проте, поступово, "маленькими асфальтними кроками" ця проблема у наших селах вирішується. Зокрема, у селі Білоусівка заасфальтували проблемні ділянки на в’їзді у село, а також у центрі біля магазину. Це місця, де добра  дорога необхідна, там їздять маршрутки та ходять діти до школи. У Дорошівці по вулиці Степовій  відремонтована  велика ділянка дороги, де ходить маршрутка та  автобус «Школярик». Ми переживаємо нелегкі часи , але рухаємось уперед, крок за кроком будуємо нашу громаду для добробуту людей. 

Свято села Дорошівка

Дата створення: 17:21 29.09.2017

Шановні односельчани! «Моє село -краплиночка на карті» Запрошуємо Вас на святкування 222 річниці  утворення села Дорошівка, яке відбудеться в суботу 30 вересня 2017 року о 12.00 годині біля Дорошівського Будинку культури. Вашій увазі: концерт, частування, танці, а також різноманітні ігри та веселощі. Захопіть із собою гарний настрій!!!

День Миру в Білоусівській школі

Дата створення: 17:07 29.09.2017

       Для деяких з нас мир - це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять до школи. Там, де підвалини суспільства міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися. Двадцять п’ять років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день Миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається в Організації Об’єднаних Націй і покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.                               

Правила Дорошівського Фотоквесту

Дата створення: 11:41 22.09.2017

1. До участі у ФотоКвесті  допускаються команди у складі від двох до трьох учасників віком від 12-ти років з будь-яким пристроєм,  що дозволяє робити цифрові фотознімки.

Дорошівський фотоквест №2

Дата створення: 10:47 22.09.2017

Якщо ви любите цікаво проводити час на природі з друзями, якщо ви любите фотографувати і ще й за це отримувати призи, якщо ви любите своє село Дорошівку - це для вас. Дорошівський фотоквест №2 "МУЗИКА ОСЕНІ" - це змагання по тематичній фотографії з обмеженням в часі. Для участі в фотоквесті потрібно: 1. Зібрати команду 2-3 людини віком від 12-ти років. (визначити капітана та назву команди) 2. Приготувати один цифровий фотоапарат. (можливе використання фотоапарата в телефоні або планшеті) 3. Зареєструватися. (напишіть повідомлення з назвою команди та контактні дані капітана в інстаграмм tacha_ignatova або фейсбук Tacha Ignatova, або за тел. 0990533716 або на місці старту. Старт фотоквесту 23 вересня в 9.30 біля будинку культури. На старті кожна команда отримає конверт з квест-папірцем де будуть написані 10 завдань.  1 завдання = 1 фотографія  Фініш 23 вересня 15.30  Всі фотографії копіюються з фотоапарата в компютер оргкомітету. Потім команда жюрі оцінює фотографії і визначає три команди переможнців. Переможнці оголошуються під час НАГОРОДЖЕННЯ яке відбудеться в неділю 30 вересня  в Будинку Культури: * Трансляція всіх конкурсних фотографій на великому екрані * Ігри, конкурси. * Вручення дипломів, призів та подарунків. * Виступ талановитих дорошівськихї музикантів. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті doroshivska-gromada.gov.ua Задавайте питання. Реєструйтеся!

Україна в серці у нас і у серці Європи

Дата створення: 11:00 04.09.2017

 Швидко літо промайнуло – як три коротких дні! І знову осінь. Перше вересня –початок осені і свято – День знань. Це день, з якого починається дорога у майбутнє для кожного з нас. Білоусівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  перегортає ще одну сторінку у своєму календарі. Попереду  чекає напружений, але цікавий 2017-2018 навчальний рік.День знань у Білоусівській школі розпочався недовгим, але цікавим святом, яке провели самі учні, а потім, за традицією,  дзвоник запросив на перший урок школярів та їхніх батьків, тому що перше вересня – урочистий день  не тільки для дітей, а й дорослих членів кожної родини. Батьки повинні чітко розуміти вимоги навчального закладу, тоді взаємозв’язок  між ними і школою буде більш ефективним. Така партнерська взаємодія допоможе готувати учнів до свідомої активної участі у суспільному житті української держави, до усвідомлення її ролі та місця в Європі й у світі.

Привітання сільського голови Олександра Ігнатова із початком нового навчального року

Дата створення: 17:03 31.08.2017

Шановна громадо! Від щирого серця вітаю вас із початком нового навчального року та Днем знань. Це свято урочисте та хвилююче для всіх дітей та дорослих, адже воно символізує нові починання та прагнення до змін. Особливим цей день є  для першокласників, перед якими відкриває двері у дивовижний світ знань оновлена українська школа. Вірю, що цей рік буде наповнений незабутніми враженнями, а ваші здібності та наполеглива праця стануть запорукою успіхів і звершень. Найщиріші привітання та вдячність педагогам і батькам за тепло сердець, підтримку та бездоганне виконання найвідповідальнішої місії — виховання молодого покоління. Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої громади і нашої Батьківщини. Переконаний, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Досягайте високих результатів у навчанні та будьте активними у громадському житті. Бажаю усім міцного здоров’я  та Божого благословіння.

Педагоги Миколаївщини розпочали підготовчий етап  до нового навчального року

Дата створення: 16:55 31.08.2017

 Закінчилося літо, відпустки, і всі думки вчителів налаштувалися на нову, хоч і досить знайому хвилю - навчання та виховання, нових відкриттів і знайомств і, не без того, турбот. Для всіх освітян держави 1 вересня - день початку копіткої та наполегливої праці. Усім, хто викладає в навчальних закладах, добре відомо, наскільки важка праця вчителя, наскільки відповідальна й насичена різноманітними емоціями.  Вже незабаром обіцяють прийняти доопрацьований законопроект про освіту. І якщо він не буде змінений, то школярів і вчителів чекає досить багато різних нововведень.