Вознесенський район, Миколаївська область

Результати перевірки Грищенко Т.В.

ІНФОРМАЦІЯ
про результати перевірки,
передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 16 жовтня 2014 року №563, Дорошівською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Грищенко Тамари Василівни, на посаді  начальника відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Грищенко Тамари Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».