Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Дорошівської сільської ради «Про затвердження порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі (внеску) у розвитку інфраструктури територіальної громади населених пунктів До

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

проекту рішення Дорошівської сільської ради «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі ( внеску) у розвитку інфраструктури  територіальної громади населених пунктів Дорошівської сільської ради»

Цей  аналіз регуляторного впливу проекту рішення Дорошівської  сільської ради  «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури  населених пунктів Дорошівської  сільської ради»  розроблений на виконання вимог  Закону України «Про засади державної регуляторної  політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 р. № 308, та визначає правові і організаційні засади реалізації проекту  рішення.

деталі за посиланням https://rada.info/upload/users_files/04376222/904932be001c8de0aed91531f104c91b.docx