Вознесенський район, Миколаївська область

ГРАФІК Відвідування Вознесенським центром зайнятості Дорошівську сільську раду (ОТГ) на ІІ квартал 2018 року.

ГРАФІК

Відвідування Вознесенським центром зайнятості

Дорошівську сільську раду (ОТГ)

на ІІ квартал 2018 року.

Дата та час відвідування

Відповідальний виконавець

Перелік соціальних служб

Бабенко О.А.

Начальник відділу організації працевлаштування населення Вознесенського МРЦЗ

Надання інформаційно-консультаційних послуг Державної служби зайнятості(ДСЗ), в тому числі щодо умов та порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів.

Пошук роботи (за наявності доступу до ітернет-порталу ДСЗ та інших сайтів з пошуку роботи).

Резервування часу у спеціалістів центру зайнятості через сервіс «Електронна черга» (за наявності доступу до Інтернету).

Надання профорієнтаційних послуг, у тому чіслі із застосуванням психодіагностичних методик.

Озерян Н.А. –

Заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Вознесенського МРЦЗ

12.06.2018

Озерян Н.А. –