ХХХІХ позачергова сесія 7 скликання

Проект порядку денного

на ХХХІХ позачергову сесію

сьомого скликання

1. Про затвердження порядку денного ХХХІХ позачергової сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради.

Доповідач: сільський голова - Ігнатов О.А..

1. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради на 2019 рік.

Доповідач: головний бухгалтер сільської ради - Дулгерова Т.М.

1. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Дулгеровій Галині Василівні.

Доповідач: начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ - Ковіненко Н.А..

1. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Куракіній Світлані Федорівні.

1. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Сербуловій Антоніні Петрівні.

1. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Сербулову Миколі Васильовичу.

1. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Сербулову Олегу Васильовичу.

1. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Сербуловій Олені Анатоліївні.

1. Про затвердження документації із землеустрою (зміна цільового призначення) Алієву Абіду Салех огли.

1.  Різне.