Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

ХХІХ позачергова  сесія 7 скликання

Порядок денний 

ХХІХ позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради:

 1. Про затвердження порядку денного ХХІХ позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради. Доповідач: сільський голова Ігнатов О.А..
 2. Про затвердження технічної документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 3. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки в оренду. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 4. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Рябоконь Ж.В.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 5. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Аліфірова І.С.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 6. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Гузь Н.В.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 7. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Косівський М.В.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 8. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Куделя Д.О.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 9. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Куделя Л.О.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 10. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Куделя О.П.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 11. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Голота Л.М.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 12. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Бойко О.В.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 13. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Бойко К.В.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 14. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Воробій М.Д.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 15. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Гончаренко Л.В.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 16. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Дулгерова Г.В.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 17. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Лоштин Г.А.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 18. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Парижняк О.А.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 19. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Патенко Л.В.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 20. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Тьосса В.В.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 21. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Стучинська  Л.І.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А..
 22. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Мосензов Д.В.). Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А.
 23. Різне.