Вознесенський район, Миколаївська область

УВАГА ! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ.

Миколаївська облдержадміністрації у межах реалізації розпорядження Миколаївської облдержадміністрації «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) (далі – Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників  антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету одноразову допомогу для відкриття власної справи. Рекомендована вартість проектів в межах 50 тис. грн..

Претенденти на отримання одноразової допомоги для відкриття власної справи повинні відповідати таким вимогам:

• Мати статус учасника АТО;
  • Підготувати проект за встановленою формою.

До проекту для участі у Конкурсі додаються:

• копія документа особи, що підтверджує статус учасника антитерористичної операції;
  • копія паспорта громадянина України заявника;
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника;
  • довідка про відкриття рахунку в банку.

Детальні умови участі у конкурсі визначені в Порядку, який розміщено на офіційній інтернет-сторінці Департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул.. Фалєєвська, 14, каб.1113. Телефон для довідок 0512 37 11 34 (Орещак Світлана Миколаївна).

ДОКУМЕНТИ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ ПРИЙМАЮТЬСЯПО 08 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ ВКЛЮЧНО.