Свято знань у Білоусівському ЗДО «Зірочка»

Дата: 17.09.2018 11:39

Вересень – початок навчального року не тільки у школах, але й у дошкільнихзакладах. Він ясним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців, запрошуючи їх до дитячого садочка.

3 вересня Країна Знань  Білоусівського ЗДО «Зірочка» знову гостинно відкрила свої двері для малят. Новий навчальний рік розпочався святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, танком золотистого падолисту і веселими дитячими усмішками.

Цей день пройшов під патріотичним гаслом «Україна – рідний край». Усі малята взяли активну участь у проведенні свята: розповідали вірші про Україну, про літо та щасливе дитинство.  Із задоволенням діти гралися м’ячами, подарованими депутатом  Миколаївської обласної ради  Кормишкіним  Юрієм Анатолійовичем.  Завітала до малят і Чарівниця Осінь, яка  принесла в подарунок  цікаві настільні ігри, олівці,  яскраві книжки - розмальовки, а ще смачні гостинці – цукерки, печиво та сік.

Дроздова В.Г., директор Білоусівського ЗДО «Зірочка»