Похилий вік – не старість, а мудрість, він залежить лише від того, коли сама людина дозволить йому настати.

Дата: 02.10.2019 15:36

Чим старшою стає людина, тим вона мудріша й відповідальніша. І вона розуміє, що матиме те, що дозволить собі: дозволить відчай – буде весь час перебувати у відчаї; дозволить задоволення життям – буде жити із задоволенням. Старіти – це не втрачати, а набувати.
Мешканцям пенсійного віку з Білоусівки ніколи перебувати у відчаї, адже створюються умови для того, щоб вони жили задоволені життям. ТОВ «Белоусовка» щорічно організовує дозвілля до Дня похилого віку для мешканців села, які знаходяться на заслуженому відпочинку. Цьогоріч був запрошений народний колектив з Троїцького будинку культури. Була створена гарна святкова атмосфера: всі присутні співали разом з артистами, веселилися, танцювали.
Тим людям, які нажаль, не можуть самостійно пересуватися, керівники ТОВ «Белоусовка» особисто завезли додому продуктові набори, щоб також подякувати їм за тяжку та віддану працю заради майбутнього нашої країни.
На святі були присутні гості, які завітали привітати старше покоління зі святом, а саме заступник керівника ТОВ «Белоусовка» Бабенко В. В., сільський голова Ігнатов О.А. та голова ветеранської організації Кучер. Н.В. Вони привітали всіх присутніх та побажали їм довгого віку, міцного здоров’я та мирного неба над головою.
Дякуємо керівнику ТОВ «Белоусовка» В.В. Звєрову, а також його заступникам В. В. Бабенку та А. А. Фолкуян за організацію такого чудового свята! Бажаємо вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє.