Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дорошівської сільської ради

Дата: 13.12.2021 14:47

Дорошівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дорошівської сільської ради, який знаходиться за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, село Дорошівка, вулиця Свірьопкіна, будинок 113.

Посадовий оклад директора закладу інклюзивно-ресурсного центру встановлюється відповідно до постанови КМУ від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» (зі змінами та доповненнями).

Надбавки, доплати та премії встановлюється відповідно до чинного законодавства.

Претенденти на заміщення вакантної посади повинні  відповідати кваліфікаційним вимогам:

• громадянство України;
  • вища освіта ступеня не нижче магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;
  • стаж роботи за фахом не менше трьох  років;
  • організаторські здібності, фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;
  • вільне володіння державною мовою;
  • вміння працювати на персональному комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає  конкурсній комісії документи:

-  письмова заява про участь у конкурсі;

- письмова згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» ;

- автобіографія;

- особова картка (форма П2, копія військового квитка);

- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України та ідентифікаційного номера;

- копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за встановленою формою;

- згода на оприлюднення декларації;

- лист-ознайомлення із Законом України «Про очищення влади»;

- сертифікат на знання української мови (відповідно до Закону України від 14.07.2021р. № 2704-VIII «Про забезпечення функціонування української мови як державної).

Строк подання документів для участі в конкурсі становить до 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про його проведення. Після завершення строку подання документів вони передаються до Комісії в перший день її роботи.

Усі документи подаються особисто, державною мовою з 13 грудня 2021 року по 28 грудня 2021 року за адресою: Миколаївська область, село Дорошівка, вулиця Миру, 65, відділ організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Дорошівської сільської ради. Документи, надіслані поштою або подані особисто в останній день приймання документів після закінчення робочого часу, не розглядаються.

Конкурсний відбір переможця конкурсу на посаду керівника комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» здійснюється за результатами іспиту та співбесіди.

Іспит складається державною мовою та передбачає перевірку на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про повну загальну середню освіту», постанов КМУ «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр».

Іспит складається письмово за екзаменаційними білетами. Загальний час для підготовки відповіді на питання білета становить 60 хвилин.

Співбесіда проводиться з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенцій, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків. Співбесіду проводить конкурсна комісія.