Розширене засідання колегії Вознесенської РДА

Дата: 20.01.2022 21:14

Сільський голова Олег СОЛОЩЕНКО 20 січня 2022 року прийняв участь у розширенному засіданні колегії Вознесенської РДА, яке пройшло за участю:  народного депутата України Артема ЧОРНОМОРОВА, депутатів Миколаївської обласної ради, голів територіальних громад об'єднаного Вознесенського району, керівників підприємств та структурних підрозділів районної державної адміністрації.
В ході конструктивного діалогу обговорили ряд важливих питань, які стосуються подальшого розвитку нашого району та кожної громади. Проаналізували стан справ за 2021 рік та намітили пріоритети діяльності у 2022 році.
Приємим аспектом стало те, що Дорошівська сільська територіальна громада відмічена за показниками виконання дохідної частини сільського бюджету та результатами декларування доходів фізичних осіб у 2021 році.
Маємо надію, що всі амбітні плани кожної громади на 2022 рік обов'язково будуть реалізовані!