Шукаємо медичних працівників. МОЗ розробило портал вакансій для працевлаштування медичних працівників.

Дата: 01.11.2022 14:51

З початку війни близько 4 тисяч медиків змінили місця проживання та влаштувалися на нову роботу в Україні.

Для того, щоб полегшити пошук роботи для молодих фахівців або медиків, які змушені переїхати, Міністерство охорони здоров’я України розробило Портал вакансій медичних працівників. Тут ви можете переглянути вакансії, опубліковані закладами охорони здоров’я різних форм власності, та знайти те, що підходить саме вам.

детальніше ознайомитися можна тут - https://work.moz.gov.ua/

Від початку роботи на порталі подано понад 500 вакансій до закладів охорони здоров’я по всій Україні. Оплата праці проводиться згідно посадових окладів, затверджених у тарифікаційних списках та штатному розписі.