За офіційними даними зниклими безвісти вважають 249 українських дітей, а близько 10, 5 тисяч – примусово депортовані до росії.

Дата: 09.11.2022 13:33

Від початку повномасштабної війни в Україні запрацював державний портал розшуку дітей «Діти війни». Його мета – сприяти пошуку дітей, визволити їх з місць примусового переміщення чи депортації.

На порталі можна повідомити про дитину, яка загубилася, про злочин, скоєний проти неї. А також про факт депортації дитини, примусову зміну громадянства та документів дитини. Перейти на сайт можна тут.

Цю платформу створили спільно Міністерство реінтеграції, Національне інформаційне бюро за дорученням Офісу Президента України.

За статистикою, станом на 3 листопада, внаслідок воєнної агресії з боку російських окупантів загинули 430 українських дітей, ще 826 – отримали поранення. Зниклими вважають 249 діток, а близько 10, 5 тисяч – депортовані до росії.