Вознесенський район

ОПЕРАТИВНА ОБСТАНОВКА на території Миколаївської області станом на 20 лютого 2023 року

Дата: 21.02.2023 09:12

ОПЕРАТИВНА ОБСТАНОВКА

на території Миколаївської області

станом на 20 лютого 2023 року

І. Загальна обстановка

1. Наслідки військової агресії:

Постраждале цивільне населення – 1817 осіб, у тому числі 92 дитини,        з них:

вбитих — 485, у тому числі 12 дітей віком до 18 років,

поранених — 1332,  у тому числі 80 дітей віком до 18 років.

Пошкоджені цивільні об’єкти – 16 203 об’єкти, з них за категоріями:

об’єкти житлового фонду – 10741

медичні заклади - 98

навчальні заклади – 412

заклади культури – 191

об’єкти промислових підприємств – 191

об’єкти життєзабезпечення 2291, з них:

газо - 1147

електро - 1006

водо - 42

теплопостачання – 96

інші не військові об’єкти – 2279.

З початку російської агресії підрозділи ГУ ДСНС залучались                 6660 разів. Ліквідовано 554 пожежі, проведено 94 аварійно-рятувальні роботи по розбору завалів, 1 виїзд для ліквідації витоку хімічної речовини, здійснено         401 виїзд для надання допомоги, відпрацьовано 5635 повідомлень та вилучено 10684 од. ВНП.

Підрозділами ГУ ДСНС врятовано 174 особи.

2. Обстановка з надзвичайними ситуаціями

З початку 2023 року надзвичайних ситуацій не зареєстровано              (2022 - 1 НС, загинуло 5 осіб).

3. Обстановка з небезпечними подіями, не пов’язаними з військовою агресією

В області з початку року зареєстровано 29 небезпечних подій, що на 17% менше, ніж у минулому році. Внаслідок подій загинуло 6 осіб, збільшення на 20%, постраждало 14 осіб, з них 6 дітей, зменшення на 52% (2022 – 35 НП, загинуло 5 осіб, постраждало 29 осіб, з них 6 дітей).

4. Обстановка з пожежами

З початку року зареєстровано 196 пожеж (з них 19 — внаслідок бойових дій), що на 5% більше показника минулого року, загинуло 19 осіб, збільшення                на 58%, постраждало 3 особи, зменшення на 40% (2022 – 186 пожеж, загинуло 12 осіб, постраждало 5 осіб). Вогнем знищено матеріальні цінності на суму    12 млн. 372 тис. грн., зниження на 45% (2021 – 22 млн. 358 тис. грн.).

II. Обстановка за минулий тиждень

1. Залучення особового складу підрозділів ГУ ДСНС до ліквідації наслідків НС воєнного характеру:

надання допомоги на військових об’єктах — 0 раз;

надання допомоги на цивільних об’єктах — 6 разів;

розмінування - 98 виїздів, вилучено 770 од. ВНП.

2. Обстановка з надзвичайними ситуаціями

На минулому тижні надзвичайних ситуацій не зареєстровано.

3. Обстановка з небезпечними подіями

На минулому тижні зареєстрована 1 небезпечна подія, пов’язана з хибним повідомленням про замінування об’єктів:

15 лютого від чергового СБУ надійшло повідомлення про надходження погрози здійснити вибух у будівлі, без вказання конкретної адреси. Перевіркою встановлено, що повідомлення хибне. Залучалось пожежно-рятувальне відділення 2 ДПРЧ та чергова зміна ОКЦ.

4. Обстановка з пожежами

Зареєстровано 36 пожеж, з них 4 - внаслідок потрапляння боєприпасів та їх уламків в результаті бойових дій:

- 22 у житлі, з них 4 - внаслідок потрапляння боєприпасів та їх уламків в результаті бойових дій;

- 10 на відкритій території;

- 1 на транспорті;

- 1 в інших місцях;

- 2 на об’єктах:

15.02.2023р., Миколаївський р-н, Коблівська ТГ, з/в “Коблево” - пожежа трансформаторної підстанції та сухої трави на території бази відпочинку “Маяк”. Причина — КЗ електромережі;

15.02.2023р., м. Миколаїв, вул. Радісна, 3 - пожежа легкозаймистої речовини на зовнішній стіні Заводського районного суду. Причина — підпал;

Крім того, зареєстрована пожежа із загибеллю людини:

13.02.2023р., Вознесенський район, м. Вознесенськ, вул. Франка, 35 - на місці пожежі в приватному житловому будинку було знайдено тіло господаря,      1961 р.н. Причина пожежі встановлюється.