Прикордонники перші на захисті держави. Наші воїни першими зустріли ворога і продовжують нищити його сьогодні.

Дата: 13.03.2023 11:33

Сталевою стіною стоїмо за наш кордон!

15-ий мобільний прикордонний загін Державної прикордонної служби України «Сталевий кордон» - загін, створений як підрозділ нового зразка.

Основу «Сталевого кордону» заклали підрозділи Державної прикордонної служби, що виконували завдання в районі бойових дій на сході нашої держави і мужньо протистояли російським агресорам.

Підрозділ обов’язково пройде необхідне навчання. Бійців бригад інтенсивно тренуватимуть кілька місяців: спочатку індивідуальне навчання, потім – в складі підрозділу і коли командир буде розуміти, що підрозділ готовий, вони перейдуть до виконання бойових завдань.

Для виконання завдань мобільний прикордонний загін на озброєнні матиме протитанкові та артилерійські розрахунки, групи аеророзвідки та розрахунки ПЗРК.

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

Записатися до штурмових підрозділів «Гвардії наступу» можна кількома способами:

- записатися онлайн на сайті: storm.mvs.gov.ua;

- звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг. Адреси таких ЦНАПів у Миколаївській області:

* м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20;

* м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 1;

* м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 314;

* м. Баштанка, вул. Полтавська, 41;

* м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1;

* м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14.

Також якщо у вас виникли питання можна зателефонувати за номером: 080 010 00 20.

#ГвардіяНаступу