Вознесенський район

Міжнародний день сім`ї

Дата: 15.05.2023 07:39

Фото без опису👨‍👩‍👧 15 травня - Міжнародний день сім`ї.

❤️ Сім'я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім'ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

🫂 З сім'ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

#Українабезбарєрів #довідникбезбарєрності #безбарєрність