УВАГА! ВАЖЛИВО: Щодо заходів запобіганню отруєнню бджіл засобами захисту рослин

Дата: 13.04.2023 07:58

Повідомляємо, що  02 березня 2023 року відбувся Всеукраїнський форум: «Заходи профілактики отруєння бджіл.

Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин», на якому розгорнуто надано відповіді щодо попередження або мінімізація випадків загибелі бджіл шляхом проведення інформаційної кампанії щодо роз’яснення вимог законодавства в ТГ із залученням аграріїв, удосконалення роботи Комісій із встановлення факту отруєння бджіл при ТГ.

Запис доступний за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=M8HsSJz0dLg&t=328s

Також надаємо графічні матеріали для поширення та доведення до відома, зокрема й до членів комісій  представників органів місцевого самоврядування.

Прошу звернути максимальну увагу та посилити зусилля щодо мінімізації випадків загибелі бджіл.