Вознесенський район

Всеукраїнський тиждень взаємодії з батьками

Дата: 21.06.2023 08:28

Фото без опису👨‍👩‍👧‍👦 З 19.06.2023 по 23.06.2023 відбудеться Всеукраїнський тиждень взаємодії з батьками, який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни.

✅ Участь у заході безкоштовна, всі бажаючи зможуть отримати сертифікат.

👉🏻 Заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKOa-Bl2AwaVIp4K-3lLkousIjIEI6Okvt7n-W2QAtkSUl3Q/viewform