Вознесенський район

Всесвітній день гуманітарної допомоги

Дата: 19.08.2023 07:37

Фото без опису📦 19 серпня – Всесвітній день гуманітарної допомоги. Він заснований Всесвітньою організацією охорони здоров’я та іншими міжнародними організаціями, що привертають увагу до ролі гуманітарних працівників і згадують тих, хто загинув або зазнав травм під час виконання життєво важливих обов’язків.

🕯️ Також саме цього дня вшановують пам’ять тих, хто загинув, виконуючи цю місію, - це можна зробити, запаливши свічку.

#Українабезбарєрів #довідникбезбарєрності #безбарєрність