Вознесенський район

‼️УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ‼️ ❗Шановні мешканці Вознесенського району! 🇺🇦Вознесенська районна військова адміністрація попереджає, що 17 та 18 серпня 2023 року на території району проводитимуться багатоступеневі командно-штабні навчання з цивільного

Дата: 11.08.2023 16:06

Шановні мешканці Вознесенського району!

🇺🇦Вознесенська районна військова адміністрація попереджає, що 17 та 18 серпня 2023 року на території району проводитимуться багатоступеневі командно-штабні навчання з цивільного захисту.

📍Під час навчань планується відпрацювання практичних заходів з евакуації населення із зон умовного радіаційного зараження, ліквідації наслідків пожеж та ракетних ударів. В ході відпрацювання можливе обмеження руху транспортних засобів по дорогах регіонального та місцевого значення на території Вознесенського району.

‼️Всі заходи носять НАВЧАЛЬНИЙ характер.

🔷Просимо зберігати спокій.

🔷Перепрошуємо за тимчасові незручності!

Дякуємо за розуміння!

Вознесенська районна військова адміністрація