Вознесенський район

Як допомогти людям, які пережили обстріл житла?

Дата: 15.08.2023 16:24

Фото без опису

Людина, яка переживає обстріл рідної домівки, зазнає сильного стресу, і не завжди помічає, як опиняється на вулиці босоніж чи без речей першої необхідності.

Справа рятувальників — відвести постраждалих на безпечну відстань, переконатися, що ніхто не опинився під завалами. А от перші слова підтримки, склянка води чи теплий одяг будуть доречними (а подекуди й рятівними) навіть від незнайомців. Варто лише пам’ятати кілька простих порад, якими ділиться психологиня Тетяна Єрмолаєва ✍🏻

ℹ️Публікація розроблена у межах Всеукраїнської програми ментального здоров‘я «Ти як?», ініційованої першою леді Олена Зеленська.

#тияк

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису