Вознесенський район

Стань помічником ветерана – отримай офіційну й стабільну роботу

Дата: 22.08.2023 17:22

🙋🏻‍♂️Стань помічником ветерана – отримай офіційну й стабільну роботу

Триває процес прийому заяв до конкурсного відбору кандидатів на посади помічників ветерана у межах пілотного проєкту Мінветеранів, що діє у Миколаївській, Вінницькій, Дніпропетровській та Львівській областях.

➡️У цьому ролику ви довідаєтеся, як правильно реалізувати прийняте рішення і долучитися до важливої для держави справи. Очевидні переваги та бонуси одержить кожен, хто успішно доєднається до цього проєкту. Одним з головних є той, що влаштування помічником ветерана гарантує отримання стабільної роботи у своїй громаді, захисникам і захисницям якої ви теж зможете допомогти працевлаштуватися й загалом повернутися до мирного життя.

Подати заяву на участь у конкурсі можна винятково через інформаційний портал Е-ветеран 📲 https://eveteran.gov.ua.