Вознесенський район

День знань

Дата: 01.09.2023 07:47

Фото без опису

🔔 День знань – символ чистоти, доброти, початку навчального року! Це прекрасний привід зібратися з думками й поринути в бездонний океан науки.

🎉 Вітаємо зі святом! Бажаємо, щоб цей рік відкривав для всіх причетних нові кордони до успіху. Учням та вихованцям - вчися легко, підкорювати намічені вершини, не сумніватись в собі і поповнювати свою скарбничку гідними перемогами. Батькам - віри в своїх дітей, щастя від їх успіхів та мудрості у рішеннях. Педагогам - цікавих уроків і зустрічей з учнями та вихованцями, а також яскравих днів у новому навчальному році!