Вознесенський район

Насильство в будь-якій формі неприпустиме

Дата: 23.08.2023 09:13

❗️Насильство в будь-якій формі неприпустиме

👉 Якщо ви, ваші близькі чи знайомі постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей — звертайтеся за допомогою, на гарячу лінію 1547. За цим номером можна отримати конфіденційну консультацію та допомогу.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

📞 Гаряча лінія забезпечує ефективне реагування на кожне звернення людям, які опинилася в біді. Окрім інформаційної, юридичної та психологічної консультації, фахівці можуть перенаправити звернення до інших органів державної влади, викликати поліцію або швидку допомогу у разі необхідності.

Пам'ятайте, що згуртованість суспільства — це наша сила. Разом ми можемо створити безпечне середовище, де кожен має право на захист та гідне життя.