Вознесенський район

Дата: 13.09.2023 11:15

Фото без опису

▪️Помічник ветерана: Напрацьований в межах проєкту Мінветеранів досвід на Львівщині згодом буде масштабований на інші регіони

З 1 липня 2023 року в Україні започаткували проєкт «Помічник ветерана», де навчені фахівців у громадах надаватимуть професійний сервіс для демобілізованих військових, захисників та захисниць, які повертатимуться з військової служби, фронту в цивільне життя.

За словами генеральної директорки Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Мінветеранів Світлани Березіної, спочатку у пілотному проєкті визначили, що помічники ветеранів працюватимуть у чотирьох областях – Львівській, Миколаївській, Вінницькій та Дніпропетровській, проте географію розширили і додали ще кілька областей, зокрема Закарпатську, Сумську, Полтавську, Київську, Харківську та м. Київ. Із 2024 року передбачається, що помічники ветеранів працюватимуть по цілій Україні.

🔹Як допомогти ветеранам та ветеранкам адаптуватися до цивільного життя після завершення служби, хто може долучитися та взяти участь у пілотному проєкті Мінветеранів – у матеріалі «Суспільне.Новини»: https://is.gd/fZVtWE

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України.