Вознесенський район

Всесвітній день прибирання

Дата: 16.09.2023 07:30

Фото без опису💪🏻 Поки російські окупанти намагаються забрати в нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми - українці - незламні й продовжуємо боронити свою державу. Учнівська молодь та громадяни об'єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.

🫧 У третю суботу вересня, а саме 16 вересня, під гаслом "Хай небо буде мирним, а Україна чистою!" у 24 регіонах з дотриманям обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки, Україна традиційно приєднується до Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day" разом з мільйонами учасників у 191 країні світу.

🧹 Долучайтесь до Всесвітнього дня прибирання наводячи лад у ваших оселях, на присадибних ділянках або навіть у цифровому просторі. Публікуйте ваші фото з хештегом #WorldCleanupDay та діліться вашими результатами.