Вознесенський район

Дата: 15.09.2023 14:37

Фото без опису

В рамках співпраці платформи «Охорона здоров’я» ВАОМС «Асоціація ОТГ» та МОЗ України, проводиться опитування щодо електронного кабінету пацієнта серед мешканців громад за посиланням: https://bit.ly/45CsUfc

Всеукраїнське онлайн-опитування громадян щодо майбутнього електронного кабінету пацієнта запущено в рамках спільної ініціативи МОЗ України та Проекту USAID "Підтримка реформи охорони здоров'я". Мета опитування полягає в тому, щоб з'ясувати, які функції та можливості пацієнти очікували б від цього електронного кабінету та визначити пріоритети впровадження цієї системи.

► Додаткова інформація в пулікації на сайті ВАОТГ: https://bit.ly/464eowD