Вознесенський район

Про що варто не забувати молодим батькам Пам'ятка з пунктів для мам і тат зібрана на порталі Дія.Безбар’єрність у розділі «Батькам».

Дата: 16.09.2023 08:57

👨‍👩‍👧 Батьківство – це не тільки велике щастя, а й значна відповідальність.

Про що варто не забувати молодим батькам ❓ Пам'ятка з 7️⃣ пунктів для мам і тат зібрана на порталі Дія.Безбар’єрність у розділі «Батькам». Тут є зрозумілі інструкції як-от 👇🏼

📲 Як оформити соціальну допомогу при народженні дитини онлайн, не виходячи з дому

👶🏼 Як піклуватися безпеку дитини вдома. Що таке бейбі-пруфінг

💉 Щеплення – які є обов'язковими та безоплатними, які – рекомендованими

🛏 Що зробити, аби забезпечити малюку здоровий сон та з чого починати прикорм

🧸 Як не проґавити момент та вчасно стати в електронну чергу до садочка

Вичерпні відповіді на всі ці питання – за лінком ⏭ https://bf.diia.gov.ua/.../7-rechej-pro-yaki-ne...

ℹ️ «Дія. Безбарʼєрність» створено у межах ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар'єрів» спільно з Міністерство цифрової трансформації України за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, а також Уряду Швеції. Аналітичну підтримку надавала громадська організація Безбар'єрність.

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree