Вознесенський район

Міжнародний день боротьби жінок за мир

Дата: 25.10.2023 09:43

Фото без опису💪🏻 25 жовтня – Міжнародний день боротьби жінок за мир.

👩🏻‍🦰 Цей день є святом, спрямованим на наголошення на ролі та внеску жінок у збереження миру, конфліктологію, міжнародні відносини і розвиток суспільства. Він також відзначається з метою пам'яті жінок, які зазнали насильства під час конфліктів та боролися за права та гідність.

✅ Цей день нагадує про те, що жінки грають важливу роль у процесах збереження миру, медіації та вирішення конфліктів. Він спонукає до підтримки жінок, які працюють у сферах миру і безпеки та надає їм можливість поділитися своїми досвідом і ідеями щодо запобігання конфліктам і будівництва стійкого миру.

☮️ Міжнародний день боротьби жінок за мир також ставить перед собою завдання боротьби з насильством проти жінок у конфліктній та постконфліктній ситуації та підкреслює важливість рівності гендерів і включеності жінок у всі аспекти мирного процесу.

#Українабезбарєрів #безбарєрність #календарбезбарєрності