Вознесенський район

Всесвітній день міст

Дата: 31.10.2023 07:51

Фото без опису🏡 31 жовтня – Всесвітній день міст.

😌 Міста є осередками господарської діяльності, центрами культури, освіти, науки та інновацій. Вони збирають разом різноманітні культури, традиції та людей з різних країн і надають можливість для соціального взаємодії та розвитку. Водночас міста також стикаються з викликами, такими як забруднення довкілля, перевантаженість інфраструктури, нерівності у доступі до ресурсів і послуг.

👍🏻 Цей день проходить під загальним гаслом «Краще місто, краще життя», хоча щороку обирається якась особлива тема, що має привернути увагу до успіхів в галузі урбанізації або до проблем в цій сфері.

#Українабезбарєрів #безбарєрність #календарбезбарєрності