Вознесенський район

Міжнародний день толерантності

Дата: 16.11.2023 07:30

Фото без опису🫂 16 листопада – Міжнародний день толерантності.

✅ Цей день покликаний шанувати рівність усіх людей, незалежно від походження, кольору шкіри, етносу, національності, сексуальної орієнтації тощо. Головне його гасло – «Усі різні – усі рівні».

❤️ Толерантність – це повага до людської індивідуальності, визнання основоположних прав і свобод людини та громадянина, прийняття та правильне розуміння різноманіття культур та форм самовираження.

📚 Принципи рівності та недискримінації закріплені в міжнародному та національному законодавстві, згідно з якими всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах.

#Українабезбарєрів #безбарєрність #календарбезбарєрності