Вознесенський район

Дата: 04.12.2023 08:00

Фото без опису📚 З 04 грудня 2023 року до 10 грудня 2023 року відбувається Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».

👍🏻 Мета акції – консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду. Цьогоріч гасло акції – «Бути своїми», що означає зв’язок між поколіннями, подолання віддалі (котра насправді умовна) між відомими літераторами й нами, читачами, а також розуміння досвіду тих голосів, котрі подібні виклики часу вже пройшли.

🤓 Щоб долучитись до акції потрібно організувати відповідні заходи (літературні читання, зустрічі, вікторини, читацькі клуби тощо) та поділитись фото звітами, розмістивши їх в соціальних мережах використовуючи хештеги #тижденьчитання2023 та #бутисвоїми.