Вознесенський район

Проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

Дата: 10.01.2024 10:44

Фото без опису✅ Миколаївщина долучилася до проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч».

Шкільні ліги – це спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом. Цьогоріч вони проводяться під гаслом «Пліч-о-пліч. Разом переможемо».

Попередньо на Миколаївщині до змагань планують залучитися понад 100 команд та більш як три тисячі учнів. Загалом по Україні участь у проєкті зможуть взяти понад вісім тисяч шкіл, а це майже 300 тисяч учнів.

Основна мета проєкту – залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей через спорт, можливість самовиразитися і, що важливо в наші часи, психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів.

Вони змагатимуться в обраному із пʼяти видів спорту – ⚽️ футзал, 🏐 волейбол, 🏀 баскетбол, 🤸🏻‍♀️ черліденг та 🧭 спортивне орієнтування.

На учнів очікує пʼять етапів змагань – шкільні, районні, міські, обласні та всеукраїнські.

📋 Зараз ще триває перший етап – формуються збірні команди школи з виду спорту.

Встигніть зареєструвати свою команду у президентському проєкті Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги до 1 лютого за посиланням 👉https://scl.gov.ua/

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl