Вознесенський район

Дата: 27.03.2024 15:44

Фото без опису

🥅Проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: Дорошівська громада розпочинає свій ІІ етап змагань з футзалу!

⚽️22 березня 2024 року на базі Щербанівського ДЮСШ відбувся ІІ етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Дорошівської територіальної громади.

Участь у змаганнях взяли учні 2012-2013 років народження з Щербанівського ліцею ім. Героя Соціалістичної Праці М. М. Рябошапки та Дорошівського ліцею.

🏆З рахунком 10:1, для учнів Дорошівського ліцею з'явилася можливість представляти громаду на ІІІ етапі Всеукраїнських змагань. Заслужена перемога!

💪Проєкт продовжує об'єднувати молодь країни, сприяючи розвитку спорту та формуванню патріотизму серед учнів. Разом переможемо!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion

Фото без опису