Вознесенський район

Всесвітній день вишиванки

Дата: 16.05.2024 07:30

Фото без опису🧵 16 травня відзначають Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

🇺🇦 Вишиванка - це традиційна українська сорочка, яка відрізняється особливим орнаментом і вишивкою. Вона має дуже глибокі історичні корені і вважається одним з символів української національної культури. Вишиванки можуть виготовлятися різними техніками і мати різноманітний візерунок, який часто має символічне значення. Традиційно вишиванки виготовляються з лляної, конопляної або бавовняної тканини, а вишивка робиться різнокольоровими нитками.

✅ Так, вишиванка справді є символом національної єдності для українців. Ця традиційна українська сорочка є не лише елементом національного вбрання, але й символом національної гордості і ідентичності. Носити вишиванку для українців означає відчуття належності до свого народу, його традицій і культури.

Діліться вашими чудовими фото у вишиванках в коментарях 👇🏻